| nestiy a întrebat:

Salut, ce se intampla daca fumezi fara sa tragi adanc in piept ci doar tii in gura si dai afara (de plictiseala). Un coleg mi-a spus ca faci cancer la gat. rolling on the floor Dar eu nu prea cred. happy

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ai face bine sa renunti la fumat! Ca nu e de tine ca in afara de a face cancer la gat, faringe, laringe, esofag si la plamani, poti sa-ti pierzi chiar unul dintre plamani! Este foarte greu sa ai numai un plaman in tine in loc de 2 si nu mai ai voie sa mai iesi afara iarna si nici primavara in frig!

| Peridava a răspuns:

Ba da! Stiu un medic care a facut asa. S-a operat in Elvetia... degeaba.

| CristinaSNC a răspuns:

Unchiul meu a fumat toata viata si acum asteapta sa moara ca are cancer la plamani faza terminala. Mai bine renunti la idea de a fuma.

Răspuns utilizator avertizat
| nestiy explică:

Multumesc tuturor, o sa iau in seama, pacat ca nu va pot da funda la toti.

| andermint a răspuns:

Nu se intampla nimic. Atat doar ca strici tigara. happy si bineinteles ti se vor ingalbeni dintii daca fumezi frecvent. Si daca nu iti menții o igiena orala buna.