| JustSimple a întrebat:

Ce subiecte de discutie as putea sa abordez cu o persoana inteligenta(nu adult) astfel incat sa nu il plictisesc ci sa ii captez atentia? Va rog raspunsuri mai detaliate PS persoana e un adolescent/adolescenta ce e preocupat/a de filozofie si as dori subiecte de discutii profunde. Funda

1 răspuns:
| Anișoara963 a răspuns:

Poate ai vreo intrebare de la scoala si intrebal pe el dar informeaza-te si tu ca sa stii sa dai si tu ceva idei folositoare sa iesi in evidenta.