| Brunettedlk a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Pe mine cel mai mult ma intereseaza la un telefon cum face pozele, sa aiba memorie destul de maricica, muzica, internet.

Răspuns Câştigător
| StayStrong a răspuns:

As spune Samsung Galaxy S3. Prietena mea are unul si este foarte bun in toate domeniile pe care le-ai mentionat.
Aici ai detalii http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php

2 răspunsuri:
| RockerGirl a răspuns:

Samsung galaxy S2 mi se pare mai finut decat un S3. Prietena mea are si e foarte multumita de el.