| bestfully a întrebat:

Telefon bun pana in 1000ron? M-am gandit la Samsung Galaxy Ace. Vreau sa se auda bine muzica si pozele sa iasa acceptabile,sa aiba blitz. Pozele si muzica ma intereseaza cel mai mult, si internetul.

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Daca te gandesti la pana la 1000Ron, eu iti recomand sa intri pe Orange.ro in fiecare zi si sa cauti Acer Cloudmobile! Se aude genial, are camera de 8MP, procesor urias..bateria ar fi un dezavantaj. dar costa doar 200Euro!

| JASMYNA88 a răspuns:

Mai pui 100 lei si iti iei Samsung s advance din altex, e ff ok muzica se aude foarte bine si pozele ies bine, are blitz si led la camera

| yuliutsa a răspuns:

Pai eu am Vodafone 555 blue.e foarte bun si are tot ce vrei! eu am dat 500 lei pe el fara abonament.

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Https://xphones4all.com/ro/samsung-phones?page=1
Alege de aici, preturile sunt foarte bune si calitatea la fel ( de aici mi-am luat si eu, recomand site-ul)

| DanielEne21 a răspuns:

Htc pro touch 2