| Cartoffff a întrebat:

Hey, ce telefon imi recomandati sa coste pana in 650 lei?

Unul bun. Ma intereseaza sa aiba semnal, iar pozele sa iasa clar. Ceva de calitate. :/

5 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Http://www.oktal.ro/......24528.html si daca vrei o marca mai buna, http://www.emag.ro/......DFLZCBBBM/ dar sa nu te astepti la poze bune.

| LDCCristi a răspuns:

Cel mai bun telefon ar fi Samsung Galaxy Omnia 18350.Eu il am costa in jur de 500 de lei camera de 5.Se misca bine are memorie de 8 gb, 512 ram procesor 1.4 ghz.Atat ca are windows phone.

| TheMiningSheep a răspuns:

Samsung galaxy s4 mini

| GrumpyGirl a răspuns:

Am un Allview p5 symbol. camera de 5 iar pozele ies clar chiar si cu zoom. merge bine si e bun pentru editat poze si poti sa faci filmulete din poze. funda?

| Paharcuapa1990 a răspuns:

Samsung galaxy trend dous