| Twister09 a întrebat:

Salut, cei care sunt încadrați din sursa externă, la politie, jandarmi, armata.
Li se măresc și lor salariile ca la ceilalți?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Odată incadrați, sunt tratați in mod egal (excepție vechimea)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| lucruriinteresante a răspuns (pentru sadrian46):

Stiti din ce cauza Romania e o tara asa cum e? pentru ca suntem indiferenti, dvstra aveti informatii care m-ar ajuta sa stiu sa scapam lumea de psihologi care manipuleaza prin telepatii sau alte chestii, lasa aia ca nu sunt dovezi ca asa te duci in cabinet si te influenteaza sa faci nu stiu ce, exista dovezi? nu!