| Sellak a întrebat:

Salut.Cine imi zice si mie ce este cleverbot?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Este un robot cu care îţi pierzi timpul. Dacă nu scrii corect, el schimbă limba şi nu mai înţelegi nimic. Chiar dacă este deştept, uneori o dă în prostie. Dacă îi tastezi, trebuie să ai nervii de fier să fii tare la supărările care ţi le dă.
http://www.cleverbot.com/ (site)

4 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună!
Este un,, robot" foarte hazliu cu care poți vorbi chiar și tu.
Pa, pa!

| MadalinaaIoana a răspuns:

Un robot destept

| RobertSteaua02 a răspuns:

Este o aplicatie de pe Google pe care vorbesti cu un robot! Si e foarte amuzant si e bun cand te plictisesti!winking