| buzzyMV a întrebat:

Salut cine joaca Spiral Knights si da cont!?

13 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Incearca pe steam este gratis happy sper ca te-am ajutat itemele se fac rapid.

| buzzyMV explică (pentru NopeCheers):

Apropo unde pot face din mteriale iteme? ca as vrea iteme de lava

| NopeCheers a răspuns:

Incearca sa intri pe pe la anvil sa iei lava etc nu mai stiu exact incearca pe wikipedia de la spiral Knight... sper ca te-am ajutat funda.

| buzzyMV explică (pentru NopeCheers):

Dai contul?

| buzzyMV explică (pentru NopeCheers):

Ai mai multe contul ca vreau si eu iteme smechere ca ceilalti

| NopeCheers a răspuns:

Din pacate cont-u meu este la un coleg de clasa... funda?

| buzzyMV explică (pentru NopeCheers):

Si ce avea pe el?

| NopeCheers a răspuns:

Iteme de lava, bani destui...

| buzzyMV explică (pentru NopeCheers):

Imi poti da un item d e lava?

| buzzyMV explică:

Te rog frumosssssssss iti adu 5 funde! dar te rog vreau ceva de lava sau ceva smecher te rogggggggggggggggggggggggg sau imi poti face rost?

| buzzyMV explică:

Vorbeste cu prietenul tau daca mai joaca te rog frumos ca mi-am dorit mereu sa am iteme din lava sau altele

| buzzyMV explică:

Mai esti?