| Alessandra_6898 a întrebat:

cine mai are samsung corby? eu am unul sh atunci cand ma suna cineva nu il aud.nu imi arata nimic sh cand il deskhid " un apel pierdut de la kutarikaa' cand l'am luat mergea dar acum nu... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sallatiny a răspuns:

Schimbati soneria, pune-l de cateva ori pe silentios si apoi scoate-l, inchidel si deschidel de cateva ori si daca nici asa nu suna du-te cu el de unde l-ai cumparat, daca acolo nu il poate face o sa il trimita la bucuresti si daca nici asa nu merge o sa ti-l schimbe. Succes!:*