| xAll3xaLove a întrebat:

Cum dau sa nu mearga sa mai primesc apel cu necunoscut...ca tot ma suna cineva cu necunoscut si este enervant straight face...ma ajutati? Aa si am corby Samsung^^

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Descarci din android call blocker si apoi il adaugi in black list, cand va mai suna programul ala ii trimite un ton ocupat si va inceta iar tie nu-ti suna mobilul.

| andreeakitty a răspuns:

Dai la setari la apel, dupa aceea apel fals si acolo apare necunoscut si bifezi. Eu asa am facut. Am si eu tot un Samsung