| xCăpşunici a întrebat:

Salut.

Cine poate sa imi spuna cand pot viziona episoadele din telenovela nini-pe disney channel- ce s-a intamplat? Dc nu mai este?

Răspuns Câştigător
| oana1238105 a răspuns:

Incepe din nou in martie...pana atunci, asteptam! mult succes si multa rabdare!

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
În primul rând nu este o telenovelă ci un serial.
Acest serial s-a terminat acum o lună aproximativ. S-a terminat de tot. Episoadele care au fost până acum au fost pe Disney Channel, acum s-a terminat și numai este.

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!

| TeooTeo a răspuns:

Salutarelove struck
am citit in libertatea ca in martie se vor difuza episoade noi
byee