| 20ella a întrebat:

Salut.Cine poate sa imi zica si mie un film suuuper d groaza,gen fotografii bantuite.Dar as prefera filme cu fantome, case bantuite sa aiba suspans mult in ele.Dau fundita celui mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

1) Let Me In si Let The Right One I, 2) The Descent, 3) [REC], 4) The Unborn
, 5) Martyrs, 6) The Exorcism of Emily Rose, 7) The grudge, 8) Shutter, 9) SAW, 10) 28 Days Later

| 20ella explică (pentru oana1):

Ms dar le stiu pe toate din pacate sad

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... Inregistrarea 1 si Inregistrare 2. Sunt foarte de groaza...

| 20ella explică (pentru Malinutza99):

Sunt interesante dar as vrea cu fantome ceva sa ma sperie nu am vazut un film sa ma sperie in afara de shutter si le stiu aproape pe toate sad