| Andreidemon34 a întrebat:

Cine poate vinde (In Braila) petarde, pocnitori, artificii... orice de genul acesta sa zica unde ma pot intalni cu el, ca sa cumpar! URGENT!

Răspuns Câştigător
| andreyusnice a răspuns:

Daca erai in Bucuresti gaseai in salajan...Mergeam pe acolo si ne intreaba unu(pe mine si pe un prieten) daca cumparam pocnitori...Si am mai auzit inca de o baba care vinde cu 5 lei 2 cutii.Trebuie sa misti mana ca si cand ai avea o cutie cu petarde in mana (de sus in jos) si ea iti scoate pe la spate.

Infine, eu zic sa dai doar de anul nou.Eu prefer sa dau cu artificii din astea mari de fac diferite modele pe cer.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu pocnitori tot in braila daca are cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti acum peste tot laughing folosite big grin

| Andreidemon34 explică:

Daca vrei poc. in Braila vino la piata mare sambata la 3

| Andreidemon34 explică:

Sau suna la 0721410585 ca sa iti zic daca mai am