| IngerDulce a întrebat:

Salut cine stie cum sa fii cool in clasa 7 DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Clllaudiaa a răspuns:

Cool.Poi nu trebuie sa fii cool doar tu insuti! Astia cool de la mine din scoala sunt cool dor pentru ca au consumat droguristraight face

| robijam a răspuns (pentru Clllaudiaa):

Sau fumand, sau imbracandu-te ca o c**va sau cocalar. Cam asta e cel mai usor mod de a fi cool in ziua de azi. Naspa generatie suntem, nu stiu ce se va alege de unii dintre noi...

| Clllaudiaa a răspuns (pentru robijam):

Stiustraight faceUnii sunt niste prrosti..Nu aem ce sa facem asta este lumea in ziua de azihappy

| robijam a răspuns (pentru Clllaudiaa):

Asta este. In loc sa evoluam, noi "dezevouluam" tot mai mult.

8 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Cineva mi-a zis ca am o generatie de rahat. Acum inteleg de ce.

| NoSmile a răspuns:

Salut!
Mi se face scarba de noile generatii.
Tot ce li se pare cool este tutunul, alcoolul si sex la 12 ani!
Vi se pare normal?!
Cum sa fii cool?
Iti zic eu. Sa inveti la scoala ca sa-ti faci un viitor!
Si in loc sa pui intrebari d-astea, mai bine ai citi o carte!
Pa Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cool sunt niste idioti. Nu te sfatuiesc sa te faci unul ca ei. Isi bat joc de unii mai ne-dotati sa zic asa in muschi decat ei, iar cand le tragi la unul un pumn in mu... in fata si e singur incepe sa planga, dar cand e inconjurat de inca vreo 3 sau 4 prosti isi bat joc de tine toti. Cu toate ca toti astia ''cool'' sunt niste fatalai in ale bataii.

| Chronicles a răspuns:

Cool? Pff. Nu trebuie să fi cool, doar tu însuţi. La mine cei "cool" sunt cei mai mare idioţi, care iţi bat joc de cei mai slabi ca să arate ei şmecheri şi înjură ca la mama cortului.
Dar în vremurile noastre, a fi rău este o calitate.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Să scrii cu tz, ts, k, sh, sk, să porți neon, să mesteci gumă, să fii cu toți băieții, să te îmbraci vulgar, să nu citești cărți ( în NICIUN caz ), să te dai cu roz la bot, să te vopsești blondă, să fumezi.

De fapt asta e fix ce să nu faci. Dacă faci asta poate reușești să fii "cool".