| anonim_4396 a întrebat:

cineva mi-a spus ca TPU devine mai plictisitor! de ce? voua asa vi se pare? ce modalitati gasim ca sa facem site-ul mai atractiv?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Acum un an raspundeam la cel putin 10 intrebri pe zi, astazi dupa ce am citit vreo 300 de intrebri ti-am raspuns doar tie.
exista o multime de intrebari ale adolescentilor pe care pur si simplu nu le gasesc raspuns, se vorbeste despre despartire, iubire inselatoare, hana montana, etc. sunt teme care pe mine nu ma intereseaza si cre s-au discutat de "n" ori aici.
si totusi situl este destul de activ, dar cum am mai zis, s-a discutat de o multime de ori despre anumite teme si multora nu le place sa se repete.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa-l aducem pe Mayasul inapoi si sa revina anonimii cu miile lor de intrebari despre nimic.Sau colorantii, burtiile si pixurile. Ce vremuri8-devil)

| Elena1234456 a răspuns:

Nu e deloc plictisitor: comunitate, lucruri noi, intrebari interesante love struck.

| yanny`s a răspuns:

Dar nu e deloc plictisitorlaughing

| kaya a răspuns:

Nu stiu mie nu mi se pare plictisitor imi place si zic ca e bine asa cum in prezent adica nu are nevoie de nici o schimbare.Este okwinking

| simona_6231 a răspuns:

Sincer mie da, a inceput sa mi se para plictisitorbig grin...sunt zile in care ma uit la cateva intrebari care ma scarbesc si prefer sa ies.

| figaro a răspuns:

Hello,"ce-i prea mult strica", la unele persoane nu le place sa faca acelasi lucru de mai multe ori(stiu cateva cazuri gen). Orice site devine mai atractiv daca dau si premi.byebye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea voastra conteaza, mai vreau si alte pareri big grin