| Azm a întrebat:

Nu vi se pare ca site-ul asta a devenit plictisitor? Mie mi se pare monoton, cu greu mai gasesc ceva sa ma faca sa postez. Ce-ar trebui sa faca adminii sa redevina site-ul atractiv? straight face

18 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Asta se întâmplă din cauza întrebărilor gen"Vreau un cont de."sau "Cine îmi dă şi mie?"!
Unde te uiţi vezi numai întrebări legate de jocuri care nici măcar nu ai auzit de ele!(măcar de ar pune la categoria"Jocuri PC/online").
Singura armă împotriva acestor "cerşetori"se numeşte "Raportează".
Adminii nu pot face nimic, nu pot sta toată ziua să aibă grija lor. Odată a venit NOname cu o idee splendidă, dar nimeni nu i-a dat atenţie!
Ea vroia ca adminii să aleagă nişte ExperţiTPU sau nişte useri care să poată şterge întrebări sau răspunsuri stupide.
Asta ne dă de gândit!

| TotLora a răspuns (pentru misterioaѕa):

Sunt atat de veche pe site incat stiu ce spun. Crede-ma ca sunt multi experti sau useri " de incredere " care ar raporta sau reposta abuziv si dupa preferinte.

| misterioaѕa a răspuns (pentru TotLora):

Vrei să-ţi dau exemple de ExperţiTPU care nu ar face asta?
NOname,Legiuitoarea,Ioandelasal, neluL şi mai sunt, dar nu pot scrie atât de mult.

| Azm explică (pentru misterioaѕa):

Ei as. Nu Noname a venit cu ideea, a preluat-o de la altiiwinking

| misterioaѕa a răspuns (pentru Azm):

Aici nu mă mai bag.
Aştept răspunsul ei.

| TotLora a răspuns (pentru misterioaѕa):

Poti sa iti rogi si prietenii sa ma voteze negativ daca asta te face sa te simti bine numai ca ar trebui sa stii ca voturile tale nu schimba realitatea si adevarul. Este stiut, vazut cu ochiul liber si demonstrat ceea ce am scris eu aici. Asa ca bafta la lingusit si la amagiri virtuale.

| misterioaѕa a răspuns (pentru TotLora):

Eşti inteligentă!
Nu te-ai obosit să-mi dai un răspuns la "Vrei să-ţi dau exemple de ExperţiTPU care nu ar face asta?
NOname,Legiuitoarea,Ioandelasal,neluL şi mai sunt, dar nu pot scrie atât de mult", tu mi-ai dat vot "stupid" şi dupa aceea când ai văzut că ai primit şi tu "stupid"şi nefolositor"te-ai gândit să laşi un comentariu!

| TotLora a răspuns (pentru misterioaѕa):

laughing pai nu aveam ce sa-ti raspund pentru ca din fericire pentru timpul meu liber se pare ca tu intrebi si tu raspunzi laughing. De aici si votul meu negativ.

| TotLora a răspuns (pentru misterioaѕa):

laughing pai nu aveam ce sa-ti raspund pentru ca din fericire pentru timpul meu liber se pare ca tu intrebi si tu raspunzi laughing. De aici si votul meu negativ, nu dat din razbunare ca cele date de tine. Dar nu este nimic, cresti si tu mare si ai sa intelegi despre ce vorbesc unii oameni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru misterioaѕa):

De ce ar trebui neaparat ca expertii sa poata face diferenta? Think outside the box! Sunt destui useri fara statut de expert, care depasesc cu mult aceasta conditie. Totul este subiectiv, incearca sa inghiti realitatea asta. Daca nu poti, inseamna ca viziunea ta este limitata big grin Nu mai pupa in fund alti useri, ca faci bube la gurita! Daca erai cu adevarat interesata de situatie, ai fi cautat in istoricul cu postarile de pe site. Si, ai fi aflat ca dupa gardul vopsit se afla ditamai leopardul laughing
P.P. Poti face asta, sau esti limitata doar la critici fara baza?

| TotLora a răspuns:

Nu mai pot face nimic. Cand au ales cantitatea stiau ca se va pierde calitatea. Iar banii ies din cantitate si ca in orice afacere banul conteaza.

| TotLora a răspuns:

Un raspuns amuzant de stupid. Mai bine ai fi cumintica ca nu o sa vina mosu la tine.

| TotLora a răspuns:

Inspira-expira, inspira - expira... asaaa, vezi ca de la nervi ai uitat ca orice propozitie se incepe cu litera mare. E pacat sa faci riduri asa tanara. Daca revin cu comentarii ce contin acelasi inceput este pentru ca inteligentul de robotel face figuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Limitata e scumpa de mata!"? laughing Dupa cum postezi, chiar tu esti unul dintre motivele pentru care merge site-ul atat de prost. Pentru cultura ta generala (care, apropos, lipseste cu desavarsire), "P.P." inseamna post-postare, ca doar nu iti scriu scrisori, eu postez laughing
In alta ordine de idei, la cei 19 ani pe care ii ai, ESTI OBLIGATA sa poti discuta elevat, fara sa ma injuri ca la usa cortului in care traiesti! Dar, cum educatia iti lipseste, nu-ti pot spune decat atat: vei muri in ignoranta, si ma bucur pentru asta!
P.P. Bine ca ti-am aflat caracterul, acum stiu ca trebuie sa IGNOR postarile tale laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Patra/tica, nu-mi mai trimite mesaje injurioase in privat! Asta nu te face mai desteapta :))
Uite lume, de ce am parte, din partea unei pupicuriste:
http://www.diigo.com/item/image/24l85/9b6y
Aceasta junioara de 19 ani, cred eca este buricul pamantului :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai simtul umorului... este mana cereascawinking Este adevarat ca gasesti cu greu intrebari care sa merite un raspuns serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uite dom'le! Userul Patratica (se crede femeie matura la 19 ani, ca d-aia ma injura in privat) nu mai da replica aici. O fi din cauza prostiei, sau din cauza... prostiei?
Eu unu', stiu ca i-am zis vreo 2.

| ali_8949 a răspuns:

Pai, te-ai cam plictisit