| bianca_9810 a întrebat:

Ceau:*credeti ca visurile devin realitate?(astept multe raspunsuri)An nou >fericit:*big grin

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Da, pot devenii in realitate. Dar nu toate!
Eu acum 2 anii, am visat ca o sa-i dau papucii iubitului mei, si asa a fost.
Depinde, nu la totzii li se indeplinesc visurile! Ei au noroc. daca viseaza vreun vis urat.nu li se indeplineste

Skillz

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Unii oameni viseaza...si se multumesc doar cu acest lucru
Unii oameni viseaza si se trezesc cu pumnii stransi gata sa faca orice pentru a-si indeplini visele
Asta e diferenta dintre imparat si sclav

| Elena1234456 a răspuns:

Sper din tot sufletul sa fie asa.

| girlloveboy a răspuns:

Daa depindewinking chiar pot devenii ralitate
dejavu[sau cum se scrielaughing]

| Irina117 a răspuns:

Bună!
După părerea mea e posibil să devină realitate, dar nu visele gen:aseară am visat că mă voi duce sătămăna viitoare in New York, sau chestii din astea.
Eu am visat ceva în legatură cu un băiat, de care îmi place, nu s-a întâmplat să devină realitate, dar mi-ar placea!love struck

An nou fericit şi ţie!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Adica eu nu Visez deci bafta nu vizes doar odata la nu stiu odata pe luna! dar cred ca se poate indeplini