| pokiD a întrebat:

cred că am probleme cu erecţia. in fiecare dimineaţă când mă trezesc o am ţeapănă. este okey? dacă nu, cum pot remedia asta?sad mi-e şi ruşine sa dorm undeva că o sa mi se "trezească" la momentul nepotrivit.

Răspuns Câştigător
| GeorgiV a răspuns:

Bună! Păi din câte știu eu, dimineața este momentul oportun pentru sex, deci erecția de dimineață este ok. Nu trebuie să îți faci griji, este ceva normal, și faptul că o ai,, țeapănă,, indică faptul că hormonii tăi își fac de cap, iar apetitul sexul începe să își facă apariția. Acum, eu sunt fată, și sincer, nu le am cu statistici referitor la vârsta oportună pentru erecție, însă personal nu cred că ai o problemă în adevăratul sens al cuvântului, decât un libidou mare ce se cere satisfăcut (în cazul de față și ținând cont de vârstă recomand masturbarea- este o metodă ok pentru a te cunoaște și a știi ce-ți place, plus, satisfaci o dorință ce se cere rezolvată).
Numai bine!happy

4 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Da e foarte normal... asa se intampla la orice baiat. nu ai nici o problema. stai linistit

| Puppetzz a răspuns:

Verifica si gaura din pat dimineata...
Eventual poti sa ii faci si ceva poze cat e in forma. sa ai ce sa le arati nepotilor laughing

| greieras a răspuns:

Buna pokiD sunt Mirela si sunt asistent generalist medical.as vrea sa te linistesc spunandu.ti ca e ceva normal asa se intampla oricarui baiat dimineata.nu te lua dupa Bulan care iti spune ca e grav daca lui nu i se scoala dimineata pentru el e grav tu esti bine sanatos si o sa ai o activitate sexuala strog ...esti ok men happy

| pokiD explică:

PS: am 13 ani. 1.70 si putin. 70 si ceva de kg.