| RockTheNation a întrebat:

Credeti sa as putea face rost de filmarile de la evaluarile nationale de anul acesta? Vreau sa vad pe cineva, cum s-a comportat laughing
Daca da, stiti la cine as putea sa apelez sau cine detine aceste filmari?
Mersi.

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai cred ca se vor trimite la Inspectorat.
Ei bine, si eu as vrea sa vad o inregistrare de examen. La mine-n scoala, intr-o sala, s-a copiat straight face [la matematica].
*-*

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu, nu poți face rost de filmări. Recunosc, întrebarea m-a făcut să zâmbesc...
Ia zi, ce vrei tu să vezi? Comportamentul cui? Ești curios dacă a copiat sau dacă a zâmbit frumos la cameră?
Îți zic și unde găsești înregistrările: la Inspectoratul școlar. Succes laughing

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

NU, domnișoară! Înregistrările sunt păstrate în arhiva inspectoratului școlar, acolo sunt predate la finalul oricărui examen! Nu vorbesc in necunoștință de cauză.
Dar tu câti anișori, scumpă copiliță?

Răspuns utilizator avertizat