| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti? Se va copia anul acesta la evaluarile nationale si la bacalaureat?

9 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Nu sunt microfoane, dar profesorii care te supravegheaza nu sunt de specialitatea materiei la care dai bacu, asa ca nu iti pot spune ei ceva, deci daca vrei sa copiezi tot trebuie sa ai o sursa de inspiratie, ceva, iar aia o sa se vada pe camera happy
Ideea e ca nu, nu prea o sa se lase. Si eu zic ca e mai bine asa. Nu e chiar atat de greu sa scoti un 5 (sau 6 in cazul bacului) ca sa treci. Trebuie doar putina vointa happy

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru Castorul):

Da,dar stii in unele scoli se mai ia curentul 10-15 minute...

| mona a răspuns:

Se copiaza in fiecare an, anul acesta e la moda sa iti scrii notitele pe unghii din cate am vazut

| Sofia08 a răspuns:

Doar daca folosesc microcasti.

| ywar a răspuns:

Mai baiatule eu am facut si proiectare si puneri in functiune de sisteme de securitate printre care si TVCI adica faimoasele camere - acelea inregistreaza si sunetul. tu invata si nu te mai gandi la copiat, ca de aceea ies analfabeti in tara asta! succes!

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru ywar):

OK! Ce ti-a venit? In primul rand nu-i vorba de mine, adica ce ti-a venit sa crezi ca eu am de gand sa copiez? Crezi ca m-as risca cu asa ceva...doar ma gandeam la ceva ce vor sa puna unii la cale, in niciun caz eu. laughing Si apropo...sunt fata!

| Seepty a răspuns:

Nu pentru ca totul se filmeaza.

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru Seepty):

Da,dar nu sunt microfoane....deci...

| MaskOfSanity a răspuns (pentru BlackChocolate1):

Şi ce profesor îşi riscă postul ca să te lase pe tine să copiezi? Poate doar ăia care primesc mită la greu. Mulţi se bazează pe asta şi rămân cu ochii în soare. Şi pentru o notă de trecere, se cer lucruri elementare. Dacă ai fost cât de cât atent la ore şi te pregăteşti puţin înainte, iei note destul de ok.