| UddryKK a întrebat:

Salut, cu toate ca incepe scoala, am ales sa las si eu asta aici.
Stiti genul ala de baiat care are parul cret dar nu e cret? Adica nu e cu bucle sau etc, doar cand se alungeste se face mai buclos, un pic, si pare deranjant, nu am parul lins si nici cret, intre, tinde inspre cret, fiindca daca il las foarte lung se increteste. Bine, asta conteaza un pic.
Eu am forma fetei alungita (cea mai naspa cred.), si normal, ca la aceasta forma, fruntea este inalta, nu lata, sper ca nu gresesc, ca este o diferenta intre inalta si lata..cred, asa, parintii imi zic sa nu las parul inalt (eu tot incerc sa-l fac lins sa-l dau intr-o parte, sa-l las un pic mai mare, cam pana la sprancene) dar nu stiu, parca nici o frizura nu mi se potriveste, ce tip de frizura imi recomandati? (am goluri in tample), ca na, dupa un par de tot rahatul si o forma a fetei, mai merg si niste goluri in tample, nu?

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu cred ai putea sa iti cumperi o placa de intins parul, si baietii folosescwinking.
Nu stiu cum ai parul tuns dar cred ca daca il ai scurt in parti si lung in partea de sus e ok, doar ca trebuie sa il aranjezi.
Gasesti multe exemple pe net.