| kkgg a întrebat:

Salut cum as putea sa cuceresc un baiat?

4 răspunsuri:
| Ayako a răspuns:

Corect ar fi ca el sa te cucereasca pe tine

| Lav999 a răspuns:

Încearcă sa ii dai impresia ca este aproape imposibil sa ajungă la inima ta. Nu ii arata niciodată unui baiat ca il placi, alfel o sa fie mândru de el si o sa te ignore. Cand va mai intalniti privirile fa-i cu ochiul dar ff discret si zambeste-i ușor. Lasa-l pe el sa te salute cand te vede si prefate mereu superioară lui, o sa ii placa sa te descopere. Succes!

| sandraanna86 a răspuns:

Pai cu complimente...sa fii mai feminina sau nu stiu de astea si sa ai grija sa nu-i fure alta atentia

| Lavinia_Andreea_1963 a răspuns:

Pai fii tu. Zambeste`i cand il mai vezi, ajuta`l daca are nevoie de ceva, fi feminina.