| Bibis03_9153 a întrebat:

Cum as putea sa cuceresc un baiat ?

Răspuns Câştigător
| BigBang a răspuns:

Daca vrei o relatie serioasa fi tu insati, deoarece pe parcurs va ajunge oricum sa te cunoasca mai bine si ar fi de preferat sa-i arati sinceritate de la inceput.In felul asta va stii ca intentiile tale sunt bune si nu ai nimic de ascuns, deci scapa si el de grija ca ceva "neplacut"ar putea iesi mai tarziu la suprafata.Si parerea mea personala este ca cel mai important este sa te simti bine in pielea ta si in compania persoanei iubite.salut

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Deci astia chiar is obsedati de ''bunaciuni'' in fine ei cu ei si noi cu noi asta e lumea...da big bang sunt de acord cu tinewinking

| George1176 a răspuns:

Arati fundullaughing glumeam