| mirus2342 a întrebat:

Salut,cum pot sa aflu locatia cuiva din alt oras printr-o aplicatie sau google?
Fara sa platesc….

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma insel esti aceiasi persona care se plangea ca nu gaseste locatia exacta a unei persoane folosind Tinder.
Vezi-ti de viata ta. Daca ai probleme mintale du-te la un psiholog, nu urmarii fiecare persoana care iti pica cu tronc de pe social media ca un obsedat/stalker.

| mirus2342 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt ceea ce crezi tu…vreau sa vad intr-un sens bun nu sa ma uit mereu unde e aceea persoana.

| mirus2342 explică (pentru anonim_4396):

Si nu folosesc tinder…nu folosesc asa ceva))

| Bebeyonutz20 a răspuns:

Salut,ai incercat Snapchat nu folosesc aplicația, dar am văzut chestia asta la iubita mea

| mirus2342 explică (pentru Bebeyonutz20):

Am incercat doar ca, daca iese de pe snapchat nu mai pot sa vad locatia exacta pentru ca imi apare doar cand a intrat pe snap