| Anonimmee a întrebat:

Am picioare foarte subțiri ce as putea face să le mai îngras

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sport

| RAY a răspuns:

Jumatate din masa musculara e la picioare, in acest caz ar fi bine daca ai face genoflexiuni cu 2 gantere sau flotari,vorbesc serios,asta pentru ca te poti ingrasa la fund,brate dar la picioare nu, pentru ca e masa musculara deja, plus o dieta bogata in proteine, fructe, legume

| Felissa13Eden a răspuns:

Mananca grasimi si proteine.Broccoli, conopida, pestele, alunele, nucile, mierea, fasolea, carnea de porc si carnea de pui te ajuta sa te ingrasi sanatos. Ajuta mult si miscarea pentru picioare, genuflexiunile(mai ales) si înotul.

| Csander a răspuns:

Sport.
Alergatul face foarte mult bine picioarelor. Doar nu crezi ca sportul doar "taie" grasimea corpului.