| BountyLoverXD a întrebat:

Hei TPU, ma jutati cu ceva? Am picioare subtiri. prea subtiri! ce sa fac... sa ma ingras? sau ce?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| baru a răspuns:

Sall! Patinaj, coarda, bazin, bicicleta! Pa!

| Dilaa98 a răspuns:

Pai depinde de varsta pe care o ai. Daca esti chiar atat de subtire la picioare(dupa cum ne spui), poate ca nu esti inca dezvoltata.Dar daca ai varsta de peste 13 sau 14 ani...cred ca este o problema medicala.Mai bine te-ai duce la un medic.Cat despre ingrasat, hm, Nu stiu.De obicei niciodata nu ne ingrasam unde ne dorim. Poti risca sa te ingrasi in locuri nedorite(abdomen, solduri etc.).

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Inotul dezvolta masa musculara pe TOT corpul, nu o sa mai ai nici picioarele subtiri big grin

| TzZaCKe a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrasi trebuie sa faci putina miscare cu picioarele alergare pe loc sarituri cu coarda si dopaia sa mananci ceva zdravan cum ar fi o ciorba sau o supa stii tu ceva sanatoswinking