| sebybv a întrebat:

Salut cum pot scapa de cosuri rapid, exista ceva leacuri
pe care le-ati folosit voi si v-au mers? mentionez ca pana acum n-am mai avut si chiar ma ingrozesc de ele, n-am multe si vreau cel putin ca sa le usuc
nu conteaza prin ce mod. am auzit ca unii folosesc pasta de dinti, spirt, sperma, creme. am un clearskin oare cu el ar trece?

3 răspunsuri:
| Aℓida a răspuns:

Iti mai dau eu un sfat! Eu am doar 12 ani dar am si eu cosuri si cateva puncte negre... dar folosind o portocala (adica o felutza sau mai multe) fara coaja o sa scapi garantat de ele! Adica te dai cu feliutza de portocala pe fata si astepti cateva min 15-20 ...este foarte buna deoarece contine vitamina C si am incercat si eu si nu mai am asa de multe cosuri dar trebuie sa te dai in fiecare zi si vei observa ca inca de la prima incercare o sa-ti faca tenul mai frumos, fara cosuri si cu un miros placut de portocala!kiss

| belutzaa a răspuns:

Eu folosesc 2 produse de la Clearskin-Avon. Gelul de curatare si tratare a petelor si cosurilor, care se foloseste o data pe zi, insa il folosesc doar de 5 ori/saptamana, fiindca mai folosesc si crema abraziva revigoranta (pentru indepartarea celulelor moarte, excesul de sebum si inchide porii) care se foloseste de maxim 2 ori/saptamana. In concluzie, folosesc 5 zile gelul si 2 zile crema. La mine a avut efect pozitiv, cum am mai spus: depinde de tenul fiecaruia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clerskin-ul este foarte bun doar ca trebuie sa il folosesti zi de ziwinking