| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Cum reusiti sa va treziti dimineata? eu trebuie sa ma trezesc la 6 pentru scoala si mi e foarte greu. Inafara de a te culca devreme ce secrete mai sunt?

3 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Sa ai mereu in gand ca fiecare zii iti este destinata tie! Ca fiecare zi este speciala! Sa te trezesti zambind. Prima data te duci la baie, iti dai cu apa rece pe ochi, si imediat zboara somnul, dupa care iti iei un zambet uriass pe fata big hug si ziua are un inceput foarte bun. Si eu trebuie sa ma trezesc de la 6, si inainte ma chinuiam mult, sa ma culc si devreme, mai uitam sa scriu. dar secretul meu asta este, apa rece si zambetul, daca zambesc dimineata, toata ziua imi merge bine happy
Multa baftabig hug

| RazvanHDd a răspuns:

Pai sincer eu eram in stare sa ma scol de dimineata acum ceva timp dar de 2 ani in coace ma scol numai pe la 10-11 si sincer am uitat ce faceam inainte de culcare.straight face

| SkittlesS a răspuns:

Eu ma trezesc pe la 9-10. sunt de dupa masa :X