| anac0nda a întrebat:

cum sa o fac pe o fata sa ma placa. Am incercat sa ii dau flori, bani am, urat nu sunt dar ea tot nu se uita la mine...

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Stii cum se spune, nu poti cumpara dragostea. Si e adevarat. Daca nu i-a placut de tine in prima instanta, nu o sa ai cum sa o faci sa ii placa, pentru ca pur si simplu nu merge. Poate nu esti genul ei, nu ai de unde sa stii ce e in mintea ei. Eventual las-o mai moale un pic, poate o sa se razgandeasca si o sa ii pari altfel, poate va veni ea la tine apoi. Dar nu este sigur. Mai bine cauta pe altcineva sau asteapta sa te gaseasca acel cineva pe tine happy.

1 răspuns:
| IMC90 a răspuns:

''Am incercat sa ii dau flori'' - unora le plac florile altora nu
''bani am'' - pe unele le doare in cot, altele sunt mai parasute (depinde ce vrei)
urat nu sunt - lasa pe altii sa aprecieze asta

Daca nu se uita la tine inseamna ca nu esti genul ei.