| BlackList a întrebat:

Cum pot face o fata sa ma placa? a zis ca nu e nimic neinregula cu mine happy ma refer din punct fizicwinking nu m-am comportat urat deloc... am incercat sa fiu eu insumiwinking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate cauta un derbedeu sau te vede inapropiat pentru ea.

| Enna90 a răspuns:

Recunosc, fetele sunt putin ciudate :d dar daca vrei sa faci o fata sa te placa nu trebuie chiar tu sa-i arati de prima data ca ai vrea sa ai o relatie cu ea, da, aici depinde si de stilul tau, poate nu va completati 100% dar nu ar fi rau sa incerci, in fond o placi nu?

| Seepty a răspuns:

Poate e indragostita de alt baiat sau te place si nu stie cum sa o faca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti stilul ei in felul tau natural, degeaba incerci altceva. Te chinui degeaba.

| lolylolypops a răspuns:

Mai asteapta un timp, dar fii amabil cu ea, fa-o sa se simta iubita! Rasfat-o.