| lolipop01 a întrebat:

Cum se curata Coca-Cola sau Pepsi varsat de pe perete!?

Răspuns Câştigător
| ELena30 a răspuns:

Daca vopseaua este lavabila cureti cu un buretel inmuiat in apa cu detergent. Daca nu, ori iti folosesti imaginatia si desenezi ceva acolo, lipesti un poster, sau faci pe zugravul si dai cu putina vopsea in locul respectiv. Funda? happy

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca peretele este zugravit cu vopsea lavabila, pur si simplu se spala cu putin detergent, fara a se insista prea tare, ca se ia si culoarea. Daca este cu var sau huma... Dumnezeu cu mila! Desenezi pe pata o floricica!

| lolipop01 explică:

Amandoua ati raspuns la fel de binecrying Dar o aleg pe Elena30 big grin
Daca as putea sa dau la aman2 funda...happy