| y0nutz3ly a întrebat:

cum se numeste boala aia care lesina cineva de la putin efort de la alergat 50m lesina instantaneu?

Răspuns Câştigător
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Nu e boala happy anemic ii zice happy esti anemic

| y0nutz3ly explică (pentru DaNyHoOp3r2013):

Nu eu ma, un coleg i-am dat un pumn in coaste s-a oprit a mers 2m si dintr-o data il vad pe jos....ma speriasem credeam ca-i din vina mea

| Trynda a răspuns (pentru y0nutz3ly):

Nu e boala. In cutia toracica se alfa plamanii, cred ca i-ai dat una din plin, l-ai nimerit cand expira.

| y0nutz3ly explică (pentru Trynda):

Nu...ca i s-a mai intamplat si inainte dar el zicea ca nu a mancat dimineata....si a doua zi a alergat dupa cineva fara sa il loveasca si a lesinat iar dintr-o data

| Trynda a răspuns (pentru y0nutz3ly):

Pai o fi avand caderi de calciu sau cum le zice. O fi anemic. thinking Sa manance nene ca nu e bine sa fii slab. Un control medical ar rezolva problema, o sa se agraveze starea lui in timp daca nu face ceva cu sanatatea lui.