| adar a întrebat:

Salut cum stiu daca ma place o fata?
cand se uita la mine? etc

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cand o sa iti zambeasca fara motiv... Cand o sa te caute cu privirea... Cand o sa simti tu lucrul asta!
Spor!

| claudiarebecca a răspuns:

Daca roseste, daca se fastaceste, daca nu te baga in seama deloc sau prea mult. mai bine invit-o la un suc si vezi rezultatul concret tongue succes

| Alyyy a răspuns:

happy depinde de fete daca sunt mai timide, mai nebunatice, mai stilate, mai mistocare... de ce nu vorbesti cu ea la un suc sau ceva happy... ps: eu una cand plac un baiat ori ii zic ori ma dau la el ori am mai mari asteptari din comportamentul lui...adica il fac sasi dea seama ca ma deranjeaza daca se da la alte fete etc etc...si mno big grin cam ciudat dar merge laughing oricum de ce te intereseaza daca te place, o placi si tu? :-> daca da, spune-i si daca te place iti va spune si ea big grin big hug Succes!

| Elena0210 a răspuns:

Iti da mai multe importanta decat celorlalti sau in preajma ta se comporta diferit, vrand sati atraga atentia.

| MihaiA a răspuns:

Stai linistit, e in instinctu tau de barbat. O sa-ti dai seama cand o fata te place. si fetele se poarta la fel de ciudat ca si baietii cand e vb de o persoana pe care o plac tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te priveste"altfel", discuta cu tine altfel, iti transmite altceva fata de restul.Doar tu simti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te place cand se uita altfel decat normal la tine...adica cand te mananca din priviri...cand vb cu tine mai ceva decat normal...
oricum ai sa-ti dai si tu seama
succes cu fetelebig grin!