| XxAlexandruxX a întrebat:

Cum va tundeti voi baieti asa fara breton cum se numeste, breton in pierdere sau cum? happy

1 răspuns:
| AwesomeGoals a răspuns:

Nu stiu denumirea, dar cand mergi la frizer, ii spui exact ce vrei. Nu te ingrijora de cuvintele pe care le folosesti. Ii zici, vreau asa si asa. De exemplu eu ii spun sa ma tunda "pierdut" in parti si la spate si sa imi ia bretonul pana cand nu se mai observa (am triplu vartej si nu am cum sa raman fara breton laughing )