| PoseidonXD a întrebat:

Salut big grin Am si eu o intrebare urgenta happySunt belieber de 4 ani,si il iubesc enorm pe Justin Bieber,si pai maine vreau sa merg in Satu Mare, si imi vreau sa imi cumpar o bluza cu maneca scurta cu Justin Bieber sau orice cu justin ...si nu stiu in ce magazin sau unde sa caut in Satu Mare happy Va rog...

2 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

In primul rand invata sa scrii corect.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Iti poti cumpara o bluza cu maneca scurta apoi alegi o imagine mai deosebita cu el ca sa o imprimi, o poti imprima pe tricou in orice hipermarket costa cam 10-20 de lei.
Te pup, pa pa! :*