| GIRLBELIEBER a întrebat:

Am nevoie de admini la aceasta pagina https://www.facebook.com/ContinuaSaVisezio3 de preferinta sa fie BELIEBER [fan JUSTIN BIEBER] stiu ca nu e o intrebare dar e urgent!

4 răspunsuri:
| StefyDăă001 a răspuns:

Eu sunt BELIEBER love struck love struck love struck love struck love struck: x: x: x: x: ŞI BELIEBER NU INSEAMNA FAN JUSTIN BIEBER! e mult mai devotat decât un fan de a lui Justin. love strucklove strucklove strucklove struck IM PROUD BELIEBER love strucklove strucklove strucklove struck: :O3

| Trusca_Simona_1997 a răspuns:

Da un anunt pe pagina ta sau roaga o pagina mai mare sa te ajute.bafta!