| mircea1996 a întrebat:

vreau sa imi cumpar ps3 si nu stiu daca merge la monitorul de la calculator din cate am auzit merge doar la televizor. Am un televizor dar nu-i televizor cu led, i vechi aproape de 6ani m-am uitat la el si are o mufa scard nu stiu exat i asa lunga si lata cu multe orifici. Nu am bani sa-mi cumpar si un televizor, oare merge la monitor sau la televizorul vechi?

Răspuns Câştigător
| Katyussha a răspuns:

Eu as zice sa iti vinzi tv-ul vechi si sa iti cumperi cu banii de ps3 si cu banii de la televizor sa iti iei unu cu ecran plat.Mai strangi tu bani si iti iei dupa consola, decat sa iti iei acum ca prostul sa ai niste grafici de cac*t. Merge stiu ca merge pentru ca am un televizor din ala mare gen http://selectmagazin.ro/......-21cb0.jpg si am un xbox, bine ca am un tv cu ecran plat in sufragerie pentru ca daca era cazul sa fiu obligata sa ma joc la ala din camera mea cred ca as fi innebunit se vede ca dracu si se aude la fel de bine ca din pusca.Crede-ma mai bine iti iei televizor calumea.

| mircea1996 explică (pentru Katyussha):

Pentru ca mi-ai raspuns foarte tarziu iti sau o funda si mersi pentru sfat

| Katyussha a răspuns (pentru mircea1996):

Sper ca te-am ajutat happy