| βέiiiβiiツ a întrebat:

Salut`batting eyelashes big hug
Astazi mi-am facut o gaura in ureche ma cam durut recunosc` sadhee hee
Ce ar trebui sa fac ca sa nu se astupe gaura pana` maine? Nu vreau sa imi pun cercel. adica` sa nu ma vada parintii chiar din prima zi cu elbatting eyelashes
Apropo` thinking nu le-am spus parintilorhee hee` dar o sa le spunbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Andrey11 a răspuns:

Trebuie sa le spui parintilor.Nu poti acoperi gaura.Si apropo daca iti bagi cercel trebuie bagat in spirt 2 zile.

| βέiiiβiiツ explică (pentru Andrey11):

Multumesc` pentru raspuns`!
O sa tin minte :*