| ColorfulRainbow a întrebat:

Salut big grin.
Fetelor am o problema putin mai delicata si anume cea cu transpiratia excesiva.
Mi-e foarte greu... cum sa o rezolv?
Ce imi sugerati sa cumpar mai bine Lady speed stick sau Rexona?batting eyelashes
Care ma ajuta mai mult? happy

4 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Lady speed stick este mai bun dar eu iti recomand sa mergi la doctor

| Dariii a răspuns:

Lady Speed Stick Wild Freesiahappy!
Ti-l recomand.si eu transpiram in exces si mirosea urat:-& dar acum pot sa port orice si nu am probleme.
Pe mine Rexona nu m-a ajutat.happy
Pupicii:*`

| Amylee_1318 a răspuns:

Incearca sa iei ceva care nu contine alcool. eu flosesc lady speed stick si nu am nicio problema, acum depinde si de cum reactioneaza la tinewinking

| Bby_5006 a răspuns:

Buna.
Nu esti singura cu problema aceasta, si eu am tot asta... eu sincer cred ca am folosit vreo 6 deodorante pana acum laughing, lady speed stick, rexona,dove, nivea, fa etc. laughing

Eu acum folosesc Rexona cu bila, sincer este foarte bun, si de cand il folosesc, transpiratia miroase supeb laughing [a sunat ciudatrolling on the floor]
O vreme am folosit Lady speed stick gel, si a fost fooooarte bun.dar problema era ca se cam uda haina sub brat, dar apoi se usca nu era o problema. happy
Dar si rexona am auzit ca este foarte bun.
Eu personal ti-as recomanda Niveahappy.
Binenteles, orice deodorant ai folosi. oricum o sa transpiri, pentru ca e normal happy. Incearca sa folosesti tricouri/bluze/camasi numai din bumbac pentru ca in ele nu transpiri asa tare.

Te pup, numai bine :*