| Hassel a întrebat:

Salut:d Imi explica si mie cineva(catmai detaliat daca se poate) cum e procedura de scoatere a nervului...ca sa stiu ce ma asteapta:-s

1 răspuns:
| Iullyka_7527 a răspuns:

Pai. iti face anestezie. [cu un ac mic de tot]... si nu simnti absolut nimic. si mie trebuia sa-mi scoata un nerv dar m-a intrebat daca ma doare si i-am zis ca nu. si nu mi la mai scos si doar mi-a plombat`o. dar daca til scoate nu simnti nimic. sau depinde de doctor. da de obicei nu simnti pentru ca iti face anesteziex...