| kiss2 a întrebat:

big grin stiu ca o sa vi se para intrebarea mea stupida dar am nevoie de multe opinihappycum sa procedez la primul sarut ce sa fac? chiar nu stiu.nu vreau sa ma fac de ras... dau funditahappy

3 răspunsuri:
| Bubbles_8156 a răspuns:

Buna,

http://www.agenda.ro/news/news/732/arta-sarutului.html

sau mai simplu =>> google =>> arta sarutului.

| amaranth a răspuns:

Off;)) m'ai facut sa-mi amintesc de primul sarut. care a fost. oribil [pentru mine] :))
O seara frumoasa de vara. stand pe o tzeava de gaz cu X :)) si el s-a apropiat de mine sa ma sarute. iar eu nu vroiam. tineam gura inchisa::)) toata m-a zabalit. si mi-a zis: "deschide gura" :| :))

Trebuie doar sa fi relaxata :) calma.va apropiati. inchizi ochii usor. va apropiati buzele. si apoi. totul o sa vina de la sine :)

Cel mai bine este sa te uiti aici http://www.codrosu.ro/......tat-video/

bafta :>

>:)

| mleeky18 a răspuns:

Hey! nu trebuie sa fi stresata.Adevarat,e un moment important dar nu trebuie sa iti faci multe griji! Pe net o sa gasesti multe prostii, poze, cum si ce sa faci. Dar daca faci totul ca acolo, nu o sa iasa. Sfatul meu e sa te lasi puratata de val si totul va veni de la sine. O sa observi ca atunci totul va decurge normal si frumos asa cum trebuie! Succeskiss