| Tzakalie a întrebat:

Salut, dacă am 14 ani si îmi comand un bolt are ceva? În sensul sa nu ma ia din cauza vârstei sau cv

Răspuns Câştigător
| lorena66 a răspuns:

Buna! In prezent, boltul e unul dintre cele mai sigure mijloace de transport din punctul asta de vedere. Oricine poate comanda un bolt, nu trebuie sa ai peste 18ani. In schimb, daca te referi la ideea de a nu fi rapit/a de persoana de la volan, aici sansele sunt mici, pentru ca in aplicatia Bolt clientii ofera note si recenzii soferilor in functie de experienta de care au avut parte. Masinile respective sunt constant verificate si e greu sa "rapesti" prin intermediul acesta. Prin taxiuri e mai usor, nu e la fel de sigur, insa la Bolt e o experienta mai sigura si placuta de transport pusa inclusiv la dispozitia minorilor, deci stai fara griji!

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Cat timp ai bani sa achiti cursa poti merge linistit.

| deboosw a răspuns:

Am comandat, și m-a luat nu are nimic vîrstă cred dar îmi era foarte frica singură cu unu mai în vîrstă