| Marius0101 a întrebat:

Salut, daca bag pe cineva la block si pun o poza cu mine si alti 2 prieteni pe care ii etichetez, acesti 2 prieteni avandu-l in lista de friends pe cel pe care eu l-am blocat, el va putea sa vada poza? va putea scrie ceva la poza fara ca mie sa-mi apara(pentru ca eu daca il am la block nu pot sa vad ce mai posteaza si nici el nu poate sa vada ce postez eu. In mod normal daca pun o poza si nu etichetez pe nimeni, lui nu are cum sa-i apara, DAR daca in acea poza etichetez doua persoane pe care el le are la prieteni e posibil sa ii apara in noutati sub forma "cutare(unul din cei 2 caruia eu i-am dat tag) a fost etichetat in poza asta"?

3 răspunsuri:
| Futhakari a răspuns:

Se pare ca nu suporti o persoana de vrei sa i dai block, in fine sa trecem la rezolvarea problemei, din moment ce tu i-ai dat block la o persoana si dupa postezi o poza cu tine si alti 2 preteni unu din eii care al au la preteni cel la care i-ai dat tu block o vede dar ce postezi tu nu e ca si cum nu ar avea cont pe fb.

| Marius0101 explică (pentru Futhakari):

Pai si poate scrie ceva la poza, fara ca eu sa pot vedea si sa sterg? din moment ce o postez eu si eu sunt cel care l-a bagat la block, in mod normal n-ar trebui sa poata sa posteze nimic

| Futhakari a răspuns (pentru Marius0101):

Da poate sa scrie ceva, daca apare in cronologia pretenilor tai.