| biencutza_7855 a întrebat:

Daca descarc muzica de pe internet sau filme se numeste piraterie? Si cum te poate localiza politia?

Răspuns Câştigător
| blue97 a răspuns:

Calmeaza-te frate!happyNu inseamna piraterie! Pirateria e atunci cand ai gasit o metoda de a descarca ceva cu bani fara a plati dar sunt cele mai multe gratis deci calmeaza-te si politia nu te prea prinde te rog in zilele noastre si in Romania lucreaza asa mult politia...deci...funda?

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Nu inseamna piraterie, nu-ti face griji. Piraterie inseamna atunci cand iei ceva cu bani de pe Internet si nu platesti.

| gangstarap a răspuns:

Cum dracu nu inseamna piraterie
ma f...iere daca descarca muzica cara costa bani ...sau filme,,,
si cum dracu descarci ceva cu bani fara a plati?
si in plus cu politia din Romania iti bagi p in ea