| Drums a întrebat:

daca downloadez de pe un site si imi scriu emailul dar datele personale nume prenume etc le scriu gresite pot plati ceva?

multumesc, adica emailul confirma ceva?:))

acesta este siteul http://nowdownloadall.com/servers.asp?PID=e4a683a2-79d3- 40b3-9b82-9fc394ffce73&jstyle=1&ts=7/10/2010 4:07:57 AM&cu=Sortilegio.Telenovela.Gratis.z

dau fundita

nu vreau sa ma trezesc ca am de platit ceva :"))
va multumesc mult dragi prieteni.

Răspuns Câştigător
| Corina1325 a răspuns:

Nu ai ce sa platesti daca dai e-mailul gresit. Dar s-ar putea sa iti trimita astia un cod de activare sau ceva de genul asta...asa e cam peste tot.si ti-l trimit pe e-mailul pe care l-ai scris tu acolo.

Deci daca l-ai scris gresit.nu poti primi.si nu iti poti activa contul

Despre acest site...

Eu nu stiu prea multe, dar am impresia ca se plateste sa iti faci cont...Nu stiu sigur.

Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Corina1325 a răspuns:

Nu ai ce sa platesti daca dai e-mailul gresit. Dar s-ar putea sa iti trimita astia un cod de activare sau ceva de genul asta...asa e cam peste tot.si ti-l trimit pe e-mailul pe care l-ai scris tu acolo.

Deci daca l-ai scris gresit.nu poti primi.si nu iti poti activa contul

Despre acest site...

Eu nu stiu prea multe, dar am impresia ca se plateste sa iti faci cont...Nu stiu sigur.

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Nu stai linistita nu tbe sa platesti nimichappy

doar daca ai gresit emailul asta inseamna ca nu mai poti confirma ca e emailul tau si nu o sa mai poti downlodezi ce vrei tu.

fundita?big grin