| Drums a întrebat:

daca downloadez de pe un site si imi scriu emailul dar datele personale nume prenume etc le scriu gresite pot plati ceva?
multumesc, adica emailul confirma ceva?:))
acesta este siteul http://nowdownloadall.com/......ervers.asp 4:07:57 AM&cu=Sortilegio.Telenovela.Gratis.z
dau fundita
nu vreau sa ma trezesc ca am de platit ceva :"))

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de regulile acelui site, daca ele prevad ca toti care se logheaza trebuie sa declare obligatoriu datele corecte, atunci ar putea considera, daca nu le declari corect, ca ai incercat sa-i inseli si - la o extrema - ar putea cere daune.

| ramitzu a răspuns:

Nu'ti da datele. Daca ti le dai platesti. Daca o sa mergi pana la sfarsit o sa vezi ca iti cere un cod de la card sau ceva de genul. Sa nu il dai. Iti ia bani. Am incercat si eu sa downloadez de aici si nu merge. Daca vrei sa downloadezi kv zi-mi cum se cheama si iti dau eu linkul de unde poti downloada.winking