| Bo9dY a întrebat:

Daca imi las parul mare mi se face cret.
Si as dori sa stiu daca as putea sa-mi intind parul daca il dau cu placa?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeddoLăvPeace a răspuns:

DA poti sa ti-l intinzi cu placa, dar ideea e sa ai o placa buna.Si daca ti-l intinzi des du-te la farmacie sau la magazine speciale si cumparati o lotiune proectoare pentru par. Funda?

1 răspuns:
| ladybug17 a răspuns:

Buna! Desigur ca il poti indrepta cu placa, dar daca vrei sa se mentina mai mult timp, foloseste o placa ceva mai buna, sau ai putea folosi o crema de indreptat parul de la L'OREAL, dar nu da cine stie ce rezulatate, la parul foarte incapatinat laughing
Ai putea sa incerca o metoda mai nonconvetionala laughing sa iti asezi parul intr-un prosop apoi sa aplici fierul de calcat! [ eu sincer nu am avut curajul sa incerc asta laughing ] Eu iti urez bafta! Sper ca ti-am fost de ajutor [ ps: sa stii ca unele persoane isi doresc parul ondulat, so, nu o mai lua ca pe un dezanvantaj ] pupici :*