| Darius50boss a întrebat:

Salut, dacă mi-a crescut mustața la 14 ani la câți ani o să crească barba?

4 răspunsuri:
| Hollyg a răspuns:

Salut! Totul tine de genetica, si nu numai. Spre ex, la bărbații blonzi, barba este mai rară si firul de par subțire, pe cand la bruneți e total invers. Însă, asta nu este o regula, doar ca ar fi bine sa ai răbdare si sa nu iti chinui fata cu bigul in speranța ca va creste barba deasa.

| Marcel22 a răspuns:

Buna, si eu am tot 14 si am mustata dar am si cateva fire de barba. E diferit de la persoană la persoană daca vrei sa mai vb da pe mesaj pe snap

| Anonimus149 a răspuns:

E diferit pentru toata lumea, si mie tot la 14 ani mi-a dat mustata.Eu am 15 ani si doar mi s-a facut mai deasa, si mi au dat 5 fire de cioc, sub buza si s-au extins perciunii dar sunt rare firele

| mariancrisan97 a răspuns:

La 20 de ani iti creste puta