| ImKindow a întrebat:

Daca se poate sa imi faceti si mie niste versuri pentru un disstrack unui prieten. Este maro la culoarea pielii, gras si se screde smecher. Daca puteti as fi foarte recunoscator! Sa fie rime, si sa se potriveasca cu beatul asta : https://www.youtube.com/watch?v=ZSwNEplcoCM! Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Știi oamenii primesc bani pentru ceea că compun versuri pentru diverse battle-uri sau pentru rap-eri, însă eu până când mă antrenez, nu-s mare raper, dar poezii compun ^_^. Amuș încerc.

(Inhale)
Hai să fim noi atenți
La acest tip marou
Tu mă crezi cred rasist
Dar pe bune îți zic noo.
Marou sunt doar romii
Însă nu ești chiar tu rom
Ești ca mine, ești un om
Să decidă atunci zeii
Cine iese învingător
Te superi că-ți zic gras?
Dar cine eus să te judec
Fii atent că nu te public
Uite mai bine la ceas
E ora mesei șmechere
E o super propunere(nu crezi?)
Fast-food-ul tău preferat
Se strică la tine în stomac
Bagă-ți degetele în gură
Aruncă din tine acel ****.
Oh nu, te-am supărat
complexezi tu oare?

Mă cam grăbesc și nu prea am timp să continui, dar... găsește și tu niște rime bune și aruncă-i câteva punchline-uri ca publicul să rămână șocat. Caută ceva peripeții la el, asta-i tot, baftă cu diss-ul.

| ImKindow explică (pentru StevenMetalhead):

Super tare frate, imi place! Multumesc

2 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

Este vorba de Adrian copilu minune, cumva? thinking