| anonim_4396 a întrebat:

Salut dati-mi niste sfaturi pentru un prieten. Toti isi bate joc cum se imbraca el.

1 răspuns:
| any007 a răspuns:

Draga mea happy poate ca nu s-o imbraca bine dar daca este mereu curat(si hainutele si corpul) stilul vestimentar poate conteaza mai putin.o alta abordare a problemei... poate ca si el se lasa intimidat de parerile celorlalti si nu ar trebui.chiar daca nu poarta cine stie ce haine scumpe conteaza felul lui de a privi viata si pe ceilalti. si eu am astfel de colegi dar compenseaza enorm simtul umorului si un zambet mereu pe buze.un tricou negru/o camasa si o per de blugi poate fi grozava sau teribila.depinde si cum o porti, pwpic